07 יוני 2010

כל העולם מדף - חלק ב'


              כל העולם מדף ואנחנו השחקנים  


"העמדה חייבת להימשך..."
מדפון זה עם זויות הברזל המעוטרות, עמוס ספרי העיצוב שהם אובססיה בפני עצמה, מחזיק על כתפיו גם 2 ילדים מאומני שחיה השומרים על הספרים ממרורכזים ויציבים.  מדף זה נמצא מעל שידה המוצבת מול דלת הכניסה.

והמדפים הירוקים הללו מעטרים את נישות המטבח, עומסים צלחות וכוסות לרוב לשימוש יומיומי.  והחדווה הגדולה היא דווקא בבד המפוספס התלוי על גב הנישה, המשמש כתפאורה מאירת עיניים.  גם טפט זו אפשרות נפלאה.


סוד נפלא לי אליכם, מסגרות של תמונות הן מדף נפלא, מדף לאוצרות קטנטנים - אוצרות של יצורים זעירים. ואז, המסגרת מופתעת, התמונה מאושרת והצופה מחוייך.


בחדר של יהלי ונבו מרובות הנישות והן עמוסות מדפים עם: ספרים, צעצועים, תמונות וצילומים ממוסגרים, בובות, קופסאות של תכשיטים, קופת חיסכון, משחקי קופסא ומפיות רקומות של סבתא.


ואפילו בארון הבגדים יש מדף אחד פתוח אל העולם, וחיות בו שבט של פיות קסומות ויפיפיות. גם הוא משתנה בתדירות יומיומית, בהתאם לדרישת הדיירים.
בתמונה משמאל אפשר לראות את
הארון במלואו [כמעט]...  אגב, על הארון הודבקו מדבקות טפט יפות יפות, הן גם יורדות במהירות.

...ודקה לפני שניכנסים או יוצאים, עוד כמה אדני חלון שהפכו למדפונים, מכניסים את החוץ פנימה ומוציאים קצת מן הפנים החוצה.          להתראות, בכל מדף ומדף...תמר       נ.ב. כדאי להשריש בטטות הן מתמסרות מיד.

4 תגובות:

 1. שלום תמר
  גיליתי את הבלוג שלך בשיטוטים באנטרנט והוא מקסים!!
  תוכלי אולי להגיד לי מאיפה קנית את תומכי המדפים בתמונה הראשונה (כל העולם מדף חלק ב') ? אני מחפשת כאלו מלא זמן ולא מצליחה למצוא
  אודה מאוד על תשובתך (אם תוכלי למייל מה טוב...)
  יעל
  ahavatim.yael@gmail.com

  השבמחק
 2. מקסים...ומלא בטעם טוב..וכמובן באופי.
  מריגולד

  השבמחק
  תשובות
  1. גברת מריגולד הנפלאה,
   תודה על הכניסה, הטעימה וההתענגות,
   לזה נולדנו.
   תבלי.
   אחחחחחחחחחחח.

   מחק
 3. תומכי מדף יעילים וחזקים

  השבמחק